چین آلومینیوم کاشی حاشیه، غیرمتمرکز اصلاح کردن سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Zeng

شماره تلفن : 0086 15989979982

WhatsApp : +8615989979982

Free call
Foshan Summey Metal Products Ltd

Foshan Summey Metal Products Ltd

تلفن / WhatsApp / Wechat: 86--15989979982

               

  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: تعداد کارمندان: 200~300
فروش سالانه: 2,000,000-3,000,000 سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Lichan یک تولید کننده پیشرو و تامین کننده تولید کنندگان مواد تشکیل دهنده آلومینیوم آلومینیوم در شهر فوشان، استان گوانگدونگ، چین است. از آنجا که در سال 2012 تأسیس شد، شرکت ما با سرعت بالا به تولیدکنندگان بزرگ و بزرگ منفعل تبدیل شده است. محصولات اصلی ما عبارتند از ترمیم آلومینیوم کاشی، تر و تمیز کردن کف آلومینیوم، تر و تمیز کردن فرش آلومینیومی، پرده آلومینیومی، آلومینیوم برش، ترمیم کاشی های فولادی ضد زنگ، ترمیم PVC کاشی، پنجره اکستروژن آلومینیوم و پروفیل درب و دیگر پروفیل های تزئینی. با بیش از 20،000 متر مربع، کارخانه ما دارای خطوط تولید یکپارچه است که شامل طراحی محصولات، توسعه قالب، اکسترود کردن پروفیل آلومینیوم، تکمیل سطح و غیره است. ما بیش از 500 نوع از انواع مختلف را برای برآورده کردن نیازهای مختلف مشتریان از سراسر جهان داریم. ما یک کارگاه دیگر برای تمیز کردن سطح، سطح پروفیل را می توان با انواع درمان ها و رنگ ها ساخته شده است. سطح پوشش آلومینیوم ما شامل پوشش های anodised، جلا، برس، پودر، چاپ حرارتی، الکتروفورز و غیره است. اگر اشکال استاندارد ما و اتمام سطحی از ایده های شما بیرون باشد، مهم نیست، ما می توانیم قالب ها را با توجه به محصول یا طرح جدید خود باز کنیم.

تاریخ

شرکت ما در سال 2012 تاسیس شده و به تولید کنندگان بزرگ و تامین کننده پروفیل های اکستروژن تزئینی آلومینیومی، به ویژه تر و تمیز کردن آلومینیوم با سرعت بالا، توسعه می یابد.

سرویس

1. خدمات پیش فروش

  • به عنوان درخواست خود، توصیه مناسب ترین محصولات، و یا ارائه طرح به عنوان مورد نیاز خود را.
  • ترسیم، طول، رنگ، سطح ترسیم را تایید می کند
  • اگر قالب جدیدی باشد، ما برای تایید پس از پایان نمونه، نمونه را برای شما ارسال خواهیم کرد

2. خدمات پس از فروش

حمل و نقل محموله به موقع ردیابی

ارتباطات به موقع با مشتریان و کمک به حل هر مشکلی از محصولات است

3. بسته بندی سفارشی همیشه استقبال می شود

4. کمک به ترتیب حمل و نقل

حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی

اکسپرس بین المللی: DHL، TNT، FedEx، UPS، EMS، ETC.

ما همیشه تلاش میکنیم!

تیم ما

ما عضو تیم قوی خودمان هستیم، شامل بیش از 10 فروشنده، 2 طراح، 5 تکنسین ماهر، 5 دستیار QC و بیش از 200 کارگر. در هر فرایند، افراد مرتبط با هر فرآیند با مسئولیت قوی روبرو می شوند. ما متعهد به ارائه بهترین محصولات به مشتریان خود هستیم.

ما پر از افرادی هوشمند و رانده شده هستیم که بیشتر درباره انجام این کار و روابطی که ایجاد می کنیم بیشتر مراقبت می کنند تا ما بتوانیم اثبات کنیم چقدر هوشمند هستیم. اعضای ما واقعا تبدیل به ارزش افزوده تیم های مشتریان ما می شوند.

نگرش "یک تیم"، سیلوها را تجزیه می کند و به ما کمک می کند که از محصولات به خط مقدم موثر برخورد کنیم. سبک کار مشترک ما، کار گروهی، اعتماد و تحمل برای نظرات متفاوت را تأکید می کند. مردم به ما می گویند ما به زمین، نزدیک و سرگرم کننده است.

ما اشتیاق به نتایج واقعی مشتریان ما و یک عمل عملی برای اقدام است که شروع می شود دوشنبه صبح 8:00 و اجازه نمی دهد تا. ما مشتریان را با انرژی عفونی خود تطبیق می دهیم تا چوب را تغییر دهیم.

و ما هرگز به تنهایی نخواهیم رفت. ما حمایت و پشتیبانی می کنیم تا داستان های شخصی خودمان را توسعه دهیم. ما با مشتریان ما چالش برانگیز و همکاری ایجاد می کنیم، ساختن توانایی های داخلی مورد نیاز برای ایجاد نتایج تکراری.

ما سخت کار می کنیم، اما ما خودمان را جدی نمی گیریم. ما لذت بردن از آنچه ما انجام می دهیم و ما خیلی خنده دار هستیم ... اغلب در خودمان.
با ما کار متفاوت است.

  • دیوید

  • ویلیام

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما